Sign In

Blog

Latest News

wypożyczalnia samochodów

Dlaczego opłaca się wynająć samochód w Warszawie. Więcej na ten temat można przeczytać wynajem samochodów w warszawie . tutaj.

Nasza strona internetowa – https://telegra.ph/About-me-03-12-12 .

Stolica Polski jest miastem dość kontrowersyjnym. Mimo trudnych sytuacji i wielu problemów, udało się w niej zebrać najlepsze cechy z każdej epoki i połączyć je w całość. Podczas II wojny światowej miasto zostało zniszczone niemal całkowicie, ale dzięki zatroskanym obywatelom, którzy zdołali je odbudować, Warszawa nadal przyjmuje setki tysięcy turystów każdego roku. Wiele budynków zostało odbudowanych na podstawie XVII-wiecznych projektów.

Nie tylko dla zabytków można wybrać się do stolicy Polski. Zadowoli ona również fanów zakupów i nocnego życia. Wycieczkę do Warszawy możesz urozmaicić, wynajmując samochód. Dzięki niemu będziesz mógł zobaczyć nie tylko stolicę, ale także jej przedmieścia. Jeśli zdecydujesz się zostać w Polsce na dłużej, samochód pozwoli Ci zobaczyć jeszcze kilka miast i nie przestaniesz się nimi fascynować.

Czego potrzebuję, aby zarezerwować samochód w Warszawie?

1. Wybierz daty, które Ci odpowiadają.

2. Wybierz miejsce, w którym chcesz odebrać samochód w mieście.

3. Następnie na stronie otworzy się katalog wszystkich dostępnych samochodów do wynajęcia. Na stronie każdego samochodu będziesz mógł zobaczyć jego cechy i szczegółowy opis.

4. Po wybraniu samochodu dokonaj płatności.

Zanim dokonasz płatności, zapoznaj się ze szczegółowymi opisami i instrukcjami zawartymi w umowie.

Flota pojazdów

Oferowane przez nas samochody na wynajem trafiają w każdy gust. Obejmują one różne marki, modele i klasy. W naszym katalogu możesz wybrać między innymi Seat Ibiza, Opel Insignia, Mercedes-Benz GLC.

Jakie dokumenty są wymagane przy rezerwacji?

paszport;

prawo jazdy z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdu, w przypadku niektórych firm co najmniej 5-letnim;

potwierdzenie rezerwacji, które otrzymasz na swój adres e-mail po dokonaniu płatności;

bankowa karta kredytowa lub debetowa z wymaganą kwotą pieniędzy.